Sax & Stix "New Amsterdam"
Nu uit



NL | EN

Archief

Seizoen 2012-2013

 
Zaterdag 11 augustus
17.00u Promotie concert tijdens Radio 4
Grachtenfestival - EARbites

Zondag 12 augustus
16.15u Dag van de Romantische Muziek
Rotterdam

Woensdag 15 augustus
15.00u en 17.00u Grachtenfestival 
IDTV - Amsterdam Noord
Met werk van o.a. Bittova, Lago, Sporck, van Onna en Henderickx

Zondag 23 september 
Besloten concert
Goirle

Maandag 8 oktober
Dag van de Klassieke muziek - MCN
Muziekgebouw aan het IJ

Dinsdag 23 oktober
12.30u Lunchconcert 
Thomas Open kerk Amsterdam
Werk van Lago, Gershwin, Albeniz en Villa-Lobos

Woensdag 24 oktober
12.30u Lunchconcert "Dutch Design Week"
Muziekgebouw Eindhoven
Werk van Lago, Gershwin, Albeniz en Villa-Lobos

Vrijdag 23 november
20.00u Concert met wijnproeverij
Sionskerk te Heerenveen
 www.posthuistheater.nl/voorstellingen/?genre=klassiek

Woensdag 30 januari en donderdag 31 januari
21.00 u Tracks met Liza Ferschtman
Concertgebouw Amsterdam - kleine zaal

Vrijdag 22 februari
19.00u Prijswinnaars concert
Grachtenfestival prijs 2012
Hermitage - St. Petersburg - Rusland

Zaterdag 23 maart
Festival "de Droomkoningin" 
20.00u-01.00u Met Liza Ferschtman &
Trio Hoorcomfort & James Murray
De Toonzaal Den Bosch

Zondag 7 april
Apassionado
12.00u met Karin Strobos
Kamermuziekserie van het Munttheater Weert

Zondag 28 april
15.00u Concert met Poezie van Tsjêbbe Hettinga
De Nieuwe Liefde - Amsterdam
M.m.v. Nienke Laverman

 

Seizoen 2011-2012

 
Woensdag 24 augustus
20.30 uur
Tapperij de Zwaan Heeze
Muziek in kerk & kroeg: ‘Appassionado’. Meer informatie op www.brabantsedag.nl.
 

Zondag 4 september
16.00 uur
AYACS Keizersgracht 166 Amsterdam
Werken van Marais, Lago & Piazzolla; achteraf borrel temidden van kunstwerken. Meer informatie op www.ayacs.nl

Zondag 16 oktober
12.00 uur
Protestantse Kerk Urmond
Concert georganiseerd door Woningstichting Urmond & L1. Meer informatie op www.woningstichtingurmond.nl/evenementen.

Woensdag 19 oktober
20.00 uur
Vredeskerkje Bergen aan Zee
Meer informatie op www.muzeaanzee.nl

Dinsdag 6 december
21.00 uur
Oosterpoort Groningen

Zondag 11 december
14.30 uur
Paradox Tilburg

Zondag 26 februari
11.00 uur
Bijlmer klassiek - Bijlmerparktheater
Meer informatie op www.bijlmerklassiek.nl/Programmadetails.html

Zondag 11 maart
20.15 uur
Concertgebouw Amsterdam

Special: Jong Talent; Concert samen met Bernadeta Astari. Werken van Albeniz, van Onna, Andriessen, Henderickx en Fauré. Meer informatie op www.concertgebouw.nl/concerten-tickets/2011-2012/mrt-2012/bernadeta-astari-en-duo-sax-stix

2010-2011


Dinsdag 17 augustus 12.00    ´Apassionado´
Theater Carré, Amstel 115 Amsterdam(Pouw Foyer)          
www.grachtenfestival.nl

Zaterdag 21 augustus 13.30 & 14.15 2 korte concerten: Bach on the Boat
geWoonboot,  NDSM-werf - tt Neveritaweg 35 Amsterdam-Noord  
www.grachtenfestival.nl

Zaterdag 28 augustus 13.30  ´Apassionado´
Uitmarkt: Concertgebouw Amsterdam (kleine zaal)   
www.uitmarkt.nl

Zaterdag 28 augustus 17.00 ´Apassionado`
Uitmarkt: Paviljoen Prins Bernhard Cultuurfonds        
www.uitmarkt.nl

Zondag 5 september 15.45     ´Apassionado´
Grachtenfestival aan de Maas Thorn            
www.grachtenfestivalaandemaas.nl

Vrijdag 10 september 20.30    ´Apassionado´
Van Gogh MuseumVrijdagavond Paulus Potterstraat 7 Amsterdam
www.vangoghmuseum.nl

Zondag 12 september 13.30/ 14.45/ 16.00 ´Apassionado´
Festival Kamerklanken Den Bosch     
www.kamerklanken.nl

Woensdag 6 oktober 13.30    Lunchconcert
Kamermuziekfestival Schiermonnikoog          
www.schiermonnikoogfestival.nl

Woensdag 13 oktober 9.50     Halve Finale Concert Artist Guild Competition
Yamaha-gebouw, New York USA    
www.concertartists.org

Dinsdag 2 november 20.30    ´Reflections´
De Link, Het Cenakel Tilburg
Wereldpremières van M. Sporck, C. Imai en P. Van Onna
www.delink.nl

Vrijdag 11 december 20.00 Festival Sons du Nord
Institut Néerlandais Parijs
www.institutneerlandais.com/index.php?nl-programma-muziek&newsdetail=20101210-24_Festival-Sons-du-nord-1

Zondag 27 februari 15.30  Nieuwe Nederlandse muziek geschreven voor Sax&Stix van onder andere M.Sporck en P. van Onna
Hippolytuskerk, Kerkplein 17 te Hipppolytushoef       
www.skah.info

Vrijdag 11 maart 20.00 `Apassionado´                                   
Theater de Lampegiet, Kerkewijk 10 Veenendaal                 
www.lampegiet.nl

Zondag 27 maart 16.00 Muziek aan de Gracht
Nederlandse werken & Spaanse en Franse bewerkingen; achteraf borrel temidden van kunstwerken
AYACS Keizersgracht 166 Amsterdam
www.ayacs.nl

Woensdag 6 april 20.30 ´In your dreams!´
Bethaniënklooster, Barndesteeg 6b Amsterdam                               
www.bethanienklooster.nl

Woensdag 4 mei Nationale Herdenking:première van Willem van Merwijks `Bloemen in de stilte´met het Nationaal Kinderkoor & Wilmar de Visser (contrabas)
de Nieuwe Kerk, Amsterdam
www.4en5mei.nl

Dinsdag 10 mei 12.30 Lunchconcert
Thomas Open, Prinses Irenestraat 36 Amsterdam    
www.thomasopen.com/concert.html

9 juli 20.00 ‘Apassionado’
Bonifatiuskerk Oldeberkoop
www.muziekopstapel.nl

10 juli 20.30‘Apassionado’ & wereldpremière van Guillermo Lago’s ‘Canciones flamencas’
Kasteel van Horst (België)
www.musicknights.visionm.be


2009-2010


Zondag 27 september 15.30   ‘Holland-Amerika lijn
Het Jagthuis Middenweg 88 Nederhorst den Berg
www.jagthuis.nl

Donderdag 1 oktober 12.30    ‘Holland-Amerika lijn ‘
Muziekcentrum Frits Philips Eindhoven
www.muziekcentrum.nl

Zondag 11 oktober Dutch Chamber Music Meeting
www.muziekcentrumnederland.nl/klassiek/dcmm-2009

Zaterdag 24 oktober 14.00 Holland-Amerika lijn’
Noorderkerk Amsterdam
www.noorderkerkconcerten.nl

Zaterdag 31 oktober 14.00 Suite concert m.m.v. Johan van Iersel, cello
Hermitage Amsterdam 
www.desuite.eu

Zaterdag 28 november 20.00‘Holland-Amerika lijn’
De Vlam, Beukenlaan 2, Rhenen
www.korenwinde.nl

Zondag 29 november 19.30 Le Dauphine Classique
Concert  rondom diner
Prins Bernhardplein 175 Amsterdam
www.ledauphineclassique.nl

Zondag 9 mei 12.00 ´Het Ei van Columbus´
Theater het Oude Raadhuis, Hoofddorp
www.demeerse.com

Donderdag 13 mei 12.30 Lunchconcert: ´Het Ei van Columbus´
The Strip Gehoorzaal, High Tech Campus Eindhoven
www.hightechcampus.nl


2008-2009

26 oktober 2008 20.15 Laureatenconcert Vriendenkransconcours
Concertgebouw Amsterdam (kleine zaal)                                          

10 november 20.30 Suite Muziekweek
Muziekgebouw aan het IJ Amsterdam

21 november 20.30 Lunchconcert
Vredenburg Leeuwenbergh Utrecht

27 november 20.15 Concert 1 in serie “Tasty Thursdays’: ‘Sweet & Sour’ m.m.v Johan van Iersel, cello
Bethaniënklooster Amsterdam             

27 januari 20.15 ‘Holland-Amerika Lijn’
Amstelkerk Amsterdam

2 februari 20.15 ‘Holland-Amerika Lijn’
Aula Universiteit Wageningen                                                                                                

26 februari 20.15 Concert 2 in serie “Tasty Thursday”: ‘Haring meets Hamburger
Bethaniënklooster Amsterdam           

9 april 20.15 Concert 3 van  “Tasty Thursdays”: ‘Shaken, not stirred’ m.m.v. Bart Schneemann, hobo
Bethaniënklooster Amsterdam

21 mei 20.15 Concert 4 in serie “Tasty Thursdays”: ‘Japanse Mix’  m.m.v. Emily Beynon, fluit
Bethaniënklooster Amsterdam

26 juli 11.00 Kamermuziekserie Wereld Muziek Concours       
Kasteel Erenstein Kerkrade